Bora Akkaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Borakkaş hayranlarının buluşma noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

korkmak için hikaye

2 posters
YazarMesaj
tuba
işi kaptı
işi kaptı
tuba

korkmak için hikaye Empty
MesajKonu: korkmak için hikaye   korkmak için hikaye Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 1:12 am

akşam evde bilgisayarda tek başıma otururken anlamadığım bir şeyin gölgesini gördüm.ama çok korkmuştum.annem geldiğinde söledim.inanmadı.yine yanlızken o gölgeyi gördüm.bu sefer kızarak bakmaya gittim.tabi o arada korkuyordum.baktığımda korkudan dikilip kalmışım.sonradan normale dönünce o gölge benimle konuştu.ben seni korkutmak istememiştim dedi.ama ben çok korkmuştum.o gece hayatımın en korkunç gecesiydi.konuşmaya devam ederken.bir anda canavara dönüştü.evin içinde koşturuyordum.en sonunda köşeye sıkıştırdı beni.içimden o kadar çok dua ettimki.artık canavar bile dayanamadı dualara.ama gözlerimi açtığımda gördüm tek şey bir karabasandı.bildiğim bir teknik vardı.saçını tuttum.bırak dedi bana.bırakırsan senin 3 dileğini yerine getiricem dedi.bıraktım ve bir daha asla bana gelemedi...
vampear
alışıyor
alışıyor
vampear

korkmak için hikaye Empty
MesajKonu: Geri: korkmak için hikaye   korkmak için hikaye Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 1:06 am

xD bune bea yalan dimi bu What a Face

korkmak için hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PC için yaRaRLı koMuTLaR...
» Sagopa kajmer’in “Hain” şarkısı için yaptığı açıklama